Kordoba

KordobaDojazd

Loty

W podróży samolotem do Kordoby musimy uwzględnić przesiadkę. Najlepiej skorzystać z jednego z lotów do Malagi, Walencji, Madrytu lub Barcelony, a następnie za pomocą lokalnych linii lotniczych dotrzeć do Kordoby. Bilet za pierwszą podróż kosztuje różnie w zależności od sezonu (między 80-400 zł), natomiast hiszpański lot ok. 50-90 euro.

Pociąg

Nie polecamy realizowania całej podróży pociągiem, gdyż jest bardzo długa i kosztowna. Można jednak połączyć drogę lotniczą z kolejową i po dotarciu do jednego z większych miast Hiszpanii skorzystać z pociągu w kierunku Kordoby (25-75 euro, w zależności skąd wyruszamy).

Samochód

To chyba najgorsza opcja dotarcia do Kordoby z tych samych powodów co pociąg, chyba, że chcemy podobnie jak wcześniej, podzielić naszą trasę i wypożyczyć samochód na lotnisku (ok. 80 euro + wpłata 200 euro jako ubezpieczenie, które potem będzie zwrócone).

 


Jak już będziecie na miejscu, to raczej chcecie leżeć do góry brzuchem, czy spędzić czas aktywnie? Nasze wskazówki odnośnie tych obydwu kwestii i innych odkryjecie w rozdziale „Co warto/nie warto?”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.