Kordoba

KordobaGdzie spać?

Gdzie spać?

Jeśli nastawiamy się na tani nocleg (co wcale nie oznacza gorszy) polecamy skorzystać z jednego z hostali dla backpakersów. Wszystkie przypominają typowe kordobeńskie patia, a warunki, higiena i obsługa są na wysokim poziomie. Osobiście rekomendujemy dwa: hostal Osio i Funky Córdoba. Cena za noc w pokoju łączonym oscyluje w granicach 11-15 euro, a kwatera prywatna dla 2 osób ok. 30-35 euro. Dość dobrą opcją jest też tutejsze schronisko młodzieżowe Albergue Juvenil, jednak jest droższe i brak w nim specjalnego klimatu.

Istnieją również luksusowe hotele kilkugwiazdkowe, jednak w większości są kompletnie odcięte od tutejszej kultury, a noc może nas kosztować nawet 150 euro!

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.