Poznań

PoznańDojazd

Samochód

Wszystkie drogi prowadzą do… Poznania! No, może nie do końca, ale do stolicy Wielkopolski dostaniecie się prawie każdym środkiem transportu: samolotem, pociągiem, autobusem, samochodem, a wyczynowcy nawet rowerem. Jeżeli planujecie podróż własnym pojazdem, najwygodniej dojechać jest autostradą A2. Trasa z Warszawy do Poznania to 309 km. Lotnisko znajduje się około 7 km od samego centrum miasta, gdzie dojedziemy autobusem linii 59. Lot z Warszawy do Poznania to koszt około 150 zł w dwie strony. Bieżące promocje na bilety lotnicze i ceny przelotów znajdziecie w naszej wyszukiwarce na breakplan.com! Jeśli wolicie podróżować pociągiem, trasa Warszawa-Poznań linią TLK to koszt około 43 zł w jedną stronę.

 


 Jak już będziecie na miejscu, to raczej chcecie leżeć do góry brzuchem, czy spędzić czas aktywnie? Nasze wskazówki odnośnie tych obydwu kwestii i innych odkryjecie w rozdziale „Co warto/nie warto?”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposóbpomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-17 19:01:18
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy