Toruń

ToruńGdzie spać?

Gdzie spać?

W Toruniu dostępny jest bogaty asortyment punktów noclegowych: od kwater prywatnych, przez pensjonaty, hotele, aż po apartamenty.

Najsłynniejszym bazami hotelowymi są oczywiście te ulokowane na Starym Mieście. Green Hostel Toruń (ma dwie siedziby), za nocleg w tym hotelu można zapłacić 45 zł. Godny polecenia!

Dostępne są również liczne apartamenty np. Apartament Toruński na Rynku Staromiejskim, bądź na ul

icy Strumykowej. Ceny za apartamenty mogą wynosić nawet 200 zł za 1 osobę za noc. Na obrzeżach miasta, Nowy

m Rynku i w okolicach stacji PKP można znaleźć tanie noclegi w kwaterach prywatnych. Za hostele, noclegi dla firm, czy w prywatnych punktach, za noc możemy zapłacić od 20 do 40 zł.

Jeśli rozpaliliśmy w Was chęć odwiedzenia Torunia, skontaktujcie się z nami na rezerwacje@breakplan.com lub przez nasz Fanpage na Facebooku, a doradzimy Wam, jak dojechać do tego miasta, co zobaczyć i gdzie spać. Po więcej szczegółów zaglądnijcie tutaj.

W przypadku, gdy nasz przewodnik okazał się wystarczająco pomocny  i jedyne czego jeszcze potrzebujecie to miejsce do spania- zajrzyjcie do wyszukiwarki noclegów

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-25 14:47:13
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy