Wilno

WilnoGdzie spać?

Gdzie spać?

Najbardziej prestiżowe hotele znajdują się oczywiście przy głównych ulicach Starego Miasta i Prospektu Giedymina, oczywiście za noc w takiej lokalizacji naliczają odpowiednie opłaty. Jeśli szukacie nieco tańszej opcji, skorzystajcie z bogatej oferty hosteli i schronisk młodzieżowych. Tutaj, jeśli chodzi o Wilno, noclegi nawet w sezonie są bardzo korzystne - w pokoju wieloosobowym zapłacicie około 10 euro za noc. Co więcej, większość hosteli znajduje się w ścisłym centrum, np. Z Fortuna Hostel dostaniecie się w 5 minut na piechotę do Ostrej Bramy. Nie chcecie ograniczać się do jednego miejsca? Wybierając na wczasy Wilno nie będziecie zawiedzeni. Bez problemu znajdziecie tu motele i kempingi!

Jeśli nie lubicie planować wyjazdów, a męczy Was myśl „zdecydowaliśmy się już zobaczyć Wilno – gdzie spać?” Zawsze możecie skorzystać z wyszukiwarki noclegów, bez problemu znajdziemy dla Was najlepsze oferty w mieście! Z chęcią zorganizujemy dla Was również zarówno przelot, jak i nocleg do Wilna, a więc nie czekajcie, tylko zajrzyjcie tutaj, gdzie znajdziecie więcej szczegółów.

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-01 13:36:55
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy