Wilno

WilnoInne

Ceny

Pewnie jesteście ciekawi, ile wyniesie Was taka wycieczka? Przeliczcie złotówki na euro i sprawdźcie, jak opłacalna jest ta wyprawa. Szczególnie, jeśli wymienicie walutę u jednego z naszego partnerów, który oferuje o wiele lepsze ceny, niż większość stacjonarnych kantorów, a do tego zapewnia bezpieczeństwo. Wystarczy, że klikniecie w poniższy baner (jeśli masz włączonego adblocka lub korzystasz z telefonu, to baner się nie wyświetli):

Ciekawostki

Jakie jeszcze przygotowało dla Was Wilno ciekawostki? Może chcecie poznać czy nawet porozmawiać z kimś sławnym? Wypróbujcie inicjatywę Mówiących Rzeźb! Wystarczy podejść do tablicy przy posągu i zeskanować kod QR. Co się wtedy stanie? A na przykład zadzwoni do Was amerykański muzyk Frank Zappa, nawiedzi duch Wielkiego Księcia Litewskiego Giedymina lub rusałeczka z Zarzecza (mówiliśmy, żebyście na nią uważali!). Szukajcie uważnie, takich cudów jest w Wilnie aż 15, a głosów użyczyli im znani aktorzy i piosenkarze.

 

Mimo że to nie jest tak daleko od naszego kraju, to lepiej nie ryzykować i ubezpieczyć się na podróż do tego wspaniałego miasta. Przezorny zawsze zabezpieczony, a więc skorzystajcie z ofert ubezpieczeń turystycznych.


Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-01 13:36:55
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy