Zakopane

ZakopaneDojazd

Pociąg

Bez żadnego problemu dotrzecie do Zakopanego tym środkiem transportu. Przykładowo podróż z Krakowa koleją PKP Intercity trwa niespełna cztery godziny.

 

Bilety zakupicie w cenie:

  • 50 zł/ dorosły w klasie 1  
  • 25 zł/ dorosły w klasie 2

 

Ulgi na bilety:

  •  51% zniżki/ studenci, doktoranci
  • 37% zniżki/ emeryci, renciści

pociag-zakopane-breakplan

Dokładny wykaz przysługujących ulg (a jest ich dość sporo ☺) znajdziecie klikając na adres: https://goo.gl/8voZk7.

 

Dodatkowe opłaty:

  • 5,10 zł/ przewóz rzeczy
  • 15,20 zł/ zwierzę
  • 9,10 zł/ rower 
Samochód

Własny samochód to z pewnością najwygodniejszy środek transportu. Niestety do pokonania macie słynną z ulicznych (i wiecznych) korków Zakopiankę. Przykładowo za przejazd autostradą A4 zapłacicie 10 zł.

Dokładny wykaz opłat pod linkiem: https://goo.gl/WJuXs3.

 


 Jak już będziecie na miejscu, to raczej chcecie leżeć do góry brzuchem, czy spędzić czas aktywnie? Nasze wskazówki odnośnie tych obydwu kwestii i innych odkryjecie w rozdziale „Co warto/nie warto?”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-20 16:03:54
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy