Zakopane

ZakopaneGdzie spać?

Gdzie spać?

Zakopane cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród Polaków, jak i osób zza granicy. Baza noclegowa jest w tym mieście rozbudowana na tyle, że wszystkich pomieści ☺.

Polecamy Wam korzystanie z agroturystyki np. z Willi Trebunia (www.willatrebunia.pl/) usytuowanej zaraz obok wyciągu narciarskiego Harenda. Za dwuosobowy pokój z łazienką oraz dostępem do kuchni zapłacicie od 35 zł do 50 zł/osoby. W ofercie gospodarze proponują organizację… romantycznej scenerii dla zaręczyn ☺.

Jeśli macie ochotę zaszaleć, a Wasz portfel jest gotowy na wyzwanie, zapraszamy Was do skorzystania z Apartamentów Centrum Zakopane (https://goo.gl/S7Kv5k). Atutem z pewnością jest lokalizacja, do słynnych Krupówek macie raptem do przejścia 250 metrów. Ceny są niezwykle atrakcyjne – cena za nocleg od osoby zaczyna się już od 50 zł! Finalny koszt uzależniony jest od długości Waszego pobytu (minimum trzy noce) oraz terminu, w jakim odwiedzicie Zakopane.

Chcecie zaszaleć na całego? W takim razie wybierzcie Hotel i Willę pod Skocznią (http://podskocznia.pl/) mieszczący się nieopodal Wielkiej Krokwi. W sezonie zimowym za dwuosobowy pokój zapłacicie od 220 zł ze śniadaniem.

Chcielibyście poczuć zew przygody? Nic prostszego – wystarczy, że wybierzecie nocleg w kempingu np. Camping pod Krokwią (http://www.podkrokwia.pl/). Przykładowo dobę w namiocie za dwie osoby dorosłe z dzieckiem pobierana jest opłata w wysokości 38 zł (z wliczeniem opłaty klimatycznej). Wszystkie oferty dotyczące noclegów znajdziecie dzięki naszej wyszukiwarce, a jeśli chcielibyście otrzymać od nas więcej pomocy, zachęcamy do wycieczek na własną rękę☺.

 


 „Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-20 16:03:54
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy