MikołajkiDojazd

Loty

Niestety do tego miasta nie dostaniecie się bezpośrednio samolotem, dlatego warto zainteresować się innymi środkami transportu.

Pociąg

Jeśli chcecie się wybrać do tego miasta pociągiem, najprościej będzie znaleźć się w Białymstoku i stamtąd wsiąść do pociągu, który kieruje się do Giżycka. W Giżycku znajdziecie wiele prywatnych busów, które zawiozą Was prosto do Mikołajek. Czas jaki zajmie Wam dojazd to ok. 5 h po warunkiem, że zaczniecie podróż w Białymstoku, a cena za przejazdy to około 50 zł. Zastanówcie się, czy nie lepiej będzie wybrać się samochodem.

Samochód

Kierując się z Wrocławia oraz Krakowa podstawowym zadaniem będzie przedostanie się do Warszawy drogami S8, (bądź E75-E30 w przypadku Krakowa). Najkrótsza trasa z Warszawy do Mikołajek to taka, w której zahaczycie o Ostrołękę. Jest to 214 km, które pokonacie bez postojów w 3,5 h. Jeżeli wybieracie się natomiast z górnej części Polski to powinniście kierować się początkowo na drogę S7, by następnie w okolicach Barczewa zjechać na trasę 16.

 


Jak już będziecie na miejscu, to raczej chcecie leżeć do góry brzuchem, czy spędzić czas aktywnie? Nasze wskazówki odnośnie tych obydwu kwestii i innych odkryjecie w rozdziale ,,Co warto/Nie warto?".

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.comProsimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na Fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-10 10:04:37
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy