MikołajkiGdzie spać?

Gdzie spać?

Oferta noclegów w Mikołajkach nie jest tak rozbudowana jak np. w Zakopanem, ale na pewno każdy z Was będzie mógł znaleźć dla siebie idealne miejsce. Zaczynając od tych skromnych domków przy jeziorze, a kończąc na tych bardziej ekskluzywnych hotelach. Zarówno wybór, jak i oferta jest dość duża.

 

Przedstawimy Wam najbardziej interesujące apartamenty, zaczynając od tych dość ekskluzywnych:

 • Hotel Gołębiewski Mikołajki jest położony w pięknej mazurskiej okolicy tylko 1 minutę spacerkiem od plaży. Czyż to nie świetna wiadomość dla małych i dużych leniuchów? Hotel ma w swojej ofercie eleganckie, przestronne pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu. Kolejną ważną informacją, która na pewno zachęci Was do wyboru tego miejsca jest to, że na obiekcie znajduje się wielki Aquapark, w którym Wy i Wasze dzieci będziecie mogli świetnie się bawić. Pasjonaci gry w gola, kręgle, czy jazdy konno, będą mogli oddać się swym zamiłowaniom, kiedy tylko poczują taką ochotę. Ten obiekt wydaje się być idealny, natomiast ceny mogą trochę zburzyć ten nieskazitelny wizerunek hotelu. Cena za osobę za jedną noc wynosi ok. 400 zł. W cenę wliczone są wszelkie atrakcje, jakie hotel oferuje oraz wyżywienie.

• Kolejnym dość atrakcyjnym obiektem są Apartamenty Portowe, położone niecałe 4 minuty od plaży. Obiekt oferuje przestronne apartamenty z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, w którym będziecie mogli przygotować różnego rodzaju posiłki. Z większości apartamentów rozbiega się przepiękny widok na Jezioro Mikołajskie. Chcielibyście wstawać rano i widzieć przez okna ten malowniczy krajobraz? Jeśli tak, to koniecznie wybierzcie to miejsce. Cena za osobę wynosi około 100 zł bez wyżywienia.

Hotel Na Skarpie tak jak Apartamenty Portowe położony jest tuż nad Jeziorem Mikołajskim. Po wejściu do hotelu powita Was przemiły personel, a cała recepcja zrobi na Was wielkie wrażenie. W niej znajduje się wielkie panoramiczne okno i taras widokowy, z którego będziecie mogli podziwiać piękno Mazur. Również i dzieci znajdą tutaj miejsce dla siebie, dzięki licznym boiskom do gry i placom zabaw. Ten obiekt jako jeden z nielicznych akceptuje zwierzęta, więc to duży plus dla posiadaczy małych czworonogów, którzy ciężko przeżywają rozłąki z swoimi właścicielami. Cena waha się od 55 zł za osobę i również uzależniona jest od terminu pobytu.

 


 ,,Przez żołądek do serca" - sprawdźcie w rozdziale ,,Jedzenie i napoje" co i gdzie jeśc i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była nie zapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.comProsimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na Fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży. 

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-10 10:04:37
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy