Sewilla

SewillaDojazd

Loty

Niestety nie ma bezpośrednich połączeń lotniczych między Polską, a Sewillą. Najlepszą opcją jest zorganizowanie przelotu do Madrytu, Barcelony lub Malagi, gdzie możemy zrobić przesiadkę korzystając z lokalnych linii lotniczych. Ceny biletów są różne i wahają się w zależności od sezonu. Latem mogą wzrosnąć o ok. 30-50%. Podróż z Polski do Hiszpanii oscyluje średnio w przedziale 100-200 zł, a dalsze połączenie do Sewilli ok. 90 euro.

Pociąg

Sieć pociągów w Hiszpanii jest bardzo dobrze rozwinięta, jednak często jest to transport dość drogi. Jest jedna ciekawa opcja połączenia lotu do Madrytu, wraz z podróżą pociągiem pospiesznym do Sewilli, która trwa 2,5 godz. i kosztuje ok. 75 euro.

Samochód

Zdecydowanie odradzamy podróż samochodem z Polski do Sewilli. Sama droga może trwać ok. 4 dni (3 063 km), będzie więc bardzo męcząca, a także kosztowna z powodu bardzo wysokich opłat za autostrady we Francji.

 


Jak już będziecie na miejscu, to raczej chcecie leżeć do góry brzuchem, czy spędzić czas aktywnie? Nasze wskazówki odnośnie tych obydwu kwestii i innych odkryjecie w rozdziale „Co warto/nie warto?”.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres http://www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.