Trójmiasto

TrójmiastoInne

Ciekawostki
  • Jarmark św. Dominika w Gdańsku, co roku przyciąga około 1,5 miliona osób. Co sprawiło, że jest jedną z największych plenerowych imprez w Europie (pobija go chyba jedynie Oktoberfest).
  • Sopot uznawany jest za LETNIĄ stolicę Polski, a jednocześnie jest doskonałym miejscem dla narciarzy. Na Łysej Górze znajduje się trasa zjazdowa i z jej szczytu można pooglądać nie góry, a morze.
  • Jak już mówimy o sportach zimowych, w Gdańsku znajduje się skocznia narciarska, konkretnie w „Dolinie Radości”. Jest ona pamiątką po przedwojennym okresie, gdzie ten sport rzeczywiście był popularny w nadmorskich miejscowościach.

 


Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-18 12:05:24
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy