Francja

FrancjaGdzie spać?

Gdzie spać?

Baza noclegowa we Francji jest bardzo dobrze rozbudowana i możliwości jest wiele, szczególnie w dużych miastach i w regionach popularnych wśród turystów. Rozpiętość cenowa także jest duża, oczywiście w zależności od standardu, choć noclegi we Francji z pewnością i tak nie należą do najtańszych (w szczególności hotele w Paryżu).

Chcielibyście na spokojnie przejrzeć najlepsze miejsca do spania i zarezerwować je wcześniej, żeby czuć się spokojnie przed wyjazdem i być pewnym, że nocleg spełnia Wasze wymagania? Zajrzyjcie do naszej wyszukiwarki noclegów, gdzie spośród setki opcji z internetu wybrane są te najlepsze i gdzie z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

paris hotel przewodnik po Francji 900 451

Wśród opcji bardziej ekonomicznych mamy kilka możliwości wyboru. Jedną z nich są hostele: nocleg w Paryżu w pokoju wieloosobowym to koszt ok. 25 €. Kolejna opcja to skorzystanie z sieci tanich hoteli (np. Première classe, Formula 1) zlokalizowanych zazwyczaj na obrzeżach miast, przy głównych drogach (jest to zatem opcja dla zmotoryzowanych). Nocleg w takim hotelu to koszt ok. 40-50 € (za 2 osoby w pokoju 2-os.). We Francji dużą popularnością cieszą się kempingi – znajdziemy je w miejscach atrakcyjnych turystycznie (nad morzem, w górach, ale także w miastach). Można także skorzystać z możliwości, jaką jest nocleg u lokalnych gospodarzy (ceny zazwyczaj niższe niż w hostelach lub porównywalne, ale często mamy więcej prywatności i bezpośredni kontakt z gospodarzem, który może nam udzielić wielu praktycznych informacji i polecić miejsca warte odwiedzenia). Należy jednak pamiętać, że dom czy mieszkanie takiego gospodarza to nie hotel: trzeba dostosować się do reguł panujących w domu, sprzątać po sobie, a także być otwartym na kontakt z gospodarzem – stwarza to możliwość wymiany cennych doświadczeń i poznania innych kultur oraz lokalnego stylu życia.

Macie już pomysł na Waszą wycieczkę i chcielibyście przeżyć przygodę życia, a nie kolejne zaplanowane przez biuro podróży wakacje, ale nie wiecie, jak się za to zabrać? Śmiało! Napiszcie do nas nasz adres rezerwacje@breakplan.com lub skontaktujcie się przez Fanpage na Facebooku, a z pewnością pomożemy zrealizować Wasze marzenia. Po więcej informacji sięgajcie tutaj.

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak aby Wasza podróż została niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-02-17 18:11:33
Breakludek
Redaktor Breakplan
strona www:
adres:
http://www.breakplan.pl
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)