FrancjaGdzie spać?

Gdzie spać?

Baza noclegowa we Francji jest bardzo dobrze rozbudowana i możliwości jest wiele, szczególnie w dużych miastach i w regionach popularnych wśród turystów. Rozpiętość cenowa także jest duża, oczywiście w zależności od standardu, choć noclegi we Francji z pewnością i tak nie należą do najtańszych (w szczególności hotele w Paryżu).

Chcielibyście na spokojnie przejrzeć najlepsze miejsca do spania i zarezerwować je wcześniej, żeby czuć się spokojnie przed wyjazdem i być pewnym, że nocleg spełnia Wasze wymagania? Zajrzyjcie do naszej wyszukiwarki noclegów, gdzie spośród setki opcji z internetu wybrane są te najlepsze i gdzie z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

paris hotel przewodnik po Francji 900 451

 

>>>ZOBACZ TEŻ: Przed Tobą długa podróż samochodem? Twój osobisty doradca podpowie Ci gdzie spać, znajdując najlepsze oferty noclegów!

 

Wśród opcji bardziej ekonomicznych mamy kilka możliwości wyboru. Jedną z nich są hostele: nocleg w Paryżu w pokoju wieloosobowym to koszt ok. 25 €. Kolejna opcja to skorzystanie z sieci tanich hoteli (np. Première classe, Formula 1) zlokalizowanych zazwyczaj na obrzeżach miast, przy głównych drogach (jest to zatem opcja dla zmotoryzowanych). Nocleg w takim hotelu to koszt ok. 40-50 € (za 2 osoby w pokoju 2-os.). We Francji dużą popularnością cieszą się kempingi – znajdziemy je w miejscach atrakcyjnych turystycznie (nad morzem, w górach, ale także w miastach). Można także skorzystać z możliwości, jaką jest nocleg u lokalnych gospodarzy (ceny zazwyczaj niższe niż w hostelach lub porównywalne, ale często mamy więcej prywatności i bezpośredni kontakt z gospodarzem, który może nam udzielić wielu praktycznych informacji i polecić miejsca warte odwiedzenia). Należy jednak pamiętać, że dom czy mieszkanie takiego gospodarza to nie hotel: trzeba dostosować się do reguł panujących w domu, sprzątać po sobie, a także być otwartym na kontakt z gospodarzem – stwarza to możliwość wymiany cennych doświadczeń i poznania innych kultur oraz lokalnego stylu życia.

Macie już pomysł na Waszą wycieczkę i chcielibyście przeżyć przygodę życia, a nie kolejne zaplanowane przez biuro podróży wakacje, ale nie wiecie, jak się za to zabrać? Śmiało! Napiszcie do nas nasz adres rezerwacje@breakplan.com lub skontaktujcie się przez Fanpage na Facebooku, a z pewnością pomożemy zrealizować Wasze marzenia. Po więcej informacji sięgajcie tutaj.

 

>>>SPRAWDŹ TAKŻE: Co warto zjeść we Francji?