Olsztyn

OlsztynDojazd

Loty

Podróż samolotem do Olsztyna to raczej mało popularny pomysł, choć w pobliżu znajduje się port lotniczy Olsztyn-Mazury. Wszystko zależy od tego, skąd przyjeżdżacie. Więcej możliwości daje Wam jednak lotnisko w Gdańsku, skąd bez problemu można złapać połączenie komunikacyjne z Warmią i Mazurami.

Pociąg

Czy podróż pociągiem to dobry pomysł? Jeśli jesteście z daleka, musicie przygotować się na dłuższą jazdę. Połączenia między dużymi miastami na ogół są przygotowane nienajgorzej, jednak niektóre miasteczka, miasta i wsie znajdują się poza sprawnym działaniem kolei. Sprawdźcie u źródeł.

Samochód

Do Olsztyna nie dojedziecie autostradą. Stan okolicznych dróg jest jednak dosyć dobry, a widoki za oknem bardzo przyjemne. Jeśli korzystacie z tej formy transportu, macie też możliwość zatrzymywać się w różnych ciekawszych miejscach po drodze, by odpocząć i nabrać energii.

Jeśli chcecie wygodnie zwiedzać wszystkie zakamarki Olsztyna i nie lubicie być uzależnieni od komunikacji miejskiej,  proponujemy Wam podróż samochodem. Jeden z nich wynajmiecie dzięki tej multiwyszukiwarce aut.Z pewnością znajdziecie dla siebie coś idealnego!


Jak już będziecie na miejscu, to raczej chcecie leżeć do góry brzuchem, czy spędzić czas aktywnie? Nasze wskazówki odnośnie tych obydwu kwestii i innych odkryjecie w rozdziale „Co warto/nie warto?”. 

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

 Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl?

Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsiepolubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

 Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-17 18:27:40
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy