Grecja

GrecjaPolityka wjazdowa

Przepisy wjazdowe

Wybierając się w grecką podróż nie trzeba martwić się wizami. Jedyne co jest nam potrzebne to paszport lub dowód osobisty. Jednak wybierając się w podróż samolotem, należy upewnić się, czy dane linie lotnicze akceptują dowód osobisty, czy jedynie paszport. Przed wyjazdem warto również sprawdzać komunikaty na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, ponieważ w czerwcu 2015 roku w związku z problemami finansowymi Grecji, prosiło się o zabieranie ze sobą dodatkowej gotówki. Było to spowodowane ograniczeniami w wypłacaniu pieniędzy w bankomatach oraz bankach.

flaga grecja 1018x509

Wiza

Wiza nie jest wymagana.

 

>>>ZOBACZ TAKŻE: Miejsca i atrakcje w Grecji.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-04-06 15:46:22
Breakludek
Redaktor
strona www:
adres:
http://www.breakplan.com
Warszawa / Polska

Robię, co w mojej mocy, byś mógł korzystać w pełni i przede wszystkim ZA DARMO z przewodników, które dla Ciebie tworzę. Staram się, by były one jak najwyższej jakości, a informacje w nich zawarte - świeższe niż świeże bułeczki ;). Koniec z nudnymi, suchymi informacjami! Oto jestem ja, Twój rycerz i pojawiłem się tu, by uwolnić Cię od przewodnikowej nudy ;). Porzuć swój strach i obawy, że nie znajdziesz ciekawych i przydatnych informacji o kraju, który Cię interesuje!

A tak w ogóle to cześć, miło Cię widzieć! Ach, nie przedstawiłem się. Pewnie zastanawiasz się, kim jest ten przystojny, wspaniale zbudowany i przesympatyczny z okularów, beztroski mężczyzna? Tak, to ja, we własnej osobie! Jestem Breakludek i pozwoliłem sobie objąć jedno z najwyższych stanowisk na tym portalu - Redaktora Naczelnego. Wszystko to czym się zajmuję ja, skromny, pozbawiony kompleksów miłośnik życia, zawarłem w pierwszych kilku linijkach tego opisu :)