Lombardia

LombardiaGdzie spać?

Gdzie spać?

Jeśli planujemy wyjazd niskobudżetowy, to lepiej wystrzegajmy się hoteli w Mediolanie i innych większych miastach czy kurortach. Hotelowa mapa Mediolanu jest wprawdzie bogata, ale ceny mogą przyprawić o ból głowy. Łatwiej będzie znaleźć coś w przystępnej cenie na obrzeżach Mediolanu (skąd kursuje metro do centrum i najważniejszych atrakcji w Mediolanie). W przystępnej cenie łatwiej zapewne będzie znaleźć hostel.

 

  Marzy Wam się podróż do pięknej Lombardii, ale brakuje Wam chęci na planowanie podróży? Zostawcie to nam. Pomożemy zorganizować Waszą podróż do wymarzonego miejsca! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Jeśli jednak wolicie sami poszukać noclegu, biegniemy z pomocą naszej wyszukiwarki noclegów, która zawiera wszystkie najkorzystniejsze oferty w jednym miejscu. :)

      „Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.plProsimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem ma sens i że warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.