Wenecja

WenecjaGdzie spać?

Gdzie spać?

wielki kanal zachd slonca wenecja 1200x600Wenecja należy do miast, w których hotel należy rezerwować ze znacznym wyprzedzeniem. Pomimo dość wysokich cen w centrum, a także i na obrzeżach, są one przepełnione turystami. W recepcji warto zapytać o widok z pokoju, ponieważ jeżeli z okna widać panoramę miast lub kanały, cena będzie zawsze wyższa. Szukając miejsc z dala od tłumów lub podróżując z dziećmi, warto sprawdzić ofertę hoteli na Lido. Z kolei jeżeli ktoś nie chciałby wydać za dużo pieniędzy, dobrym miejscem jest Mestre, znajdujące się na stałym lądzie z doskonałym połączeniem do centrum Wenecji (vaporetti lub jeżdżący całą dobę autobus).

Czy czujecie już urlop i pakujecie walizki? Ale wciąż brakuje Wam zakwaterowania w Wenecji? Biegniemy z pomocą!  

Jeśli nie chce Wam się szukać, po prostu powiedzcie nam, jakie noclegi Was interesują – znajdziemy dla Was najlepsze oferty za darmo! Po prostu napiszcie do nas na adres rezerwacje@breakplan.com lub skontaktujcie przez nasz fanpage na Facebooku. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

 


 „Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje”, co i gdzie jeść i pić będąc na miejscu, tak aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.