Białystok

BiałystokGdzie spać?

Gdzie spać?

Jeśli chodzi o noclegi w Białymstoku, to możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Co prawda trudno o hostel w Białymstoku, ale znajdzie się kilka opcji. Za noc w hostelu zapłacicie ok. 30-40 zł za dobę. Możliwe jest także wynajęcie pokoju w akademiku. Cena noclegu to ok. 40 zł. W zależności od standardu cena pokoju jednoosobowego w hotelu w Białymstoku waha się w granicach 70-170 zł za dobę. Możecie także wynająć pokój w prywatnej kwaterze. Cena pokoju jednoosobowego wynosi nawet 45 zł za dobę. Za najtańszy apartament w Białymstoku zapłacicie ok. 80 zł, natomiast za najdroższy ok. 250 zł.

 


Przez żołądek do serca – sprawdźcie w rozdziale Jedzenie i napoje co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak aby Wasza podróż została niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika  był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożesz nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie podoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Twoich znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na Fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.

AUTOR ARTYKUŁU Ostatnia aktualizacja tekstu: 2018-05-22 21:36:04
Redakcja
Redaktor

Autorem tego przewodnika jest osoba, która była, kocha lub zna miejsce, o którym właśnie czytasz. Jeżeli chcesz, żeby Twoja podróż po opisywanym miejscu została zaprojektowana z ogromną pasją i pieczołowitością, to zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem poprzez ten formularz kontaktowy