Paryż

ParyżGdzie spać?

Gdzie spać?

Jak na turystyczną potęgę przystało, Paryż posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę noclegową. Każdy, bez względu na zasób portfela i własne wymagania znajdzie coś dla siebie, choć czasem przyjdzie się natrudzić – ceny potrafią zaskoczyć.

 

Najpopularniejsze formy noclegów w Paryżu:

  • hostele (od 160 zł 2 os./noc – bardzo niski standard),
  • hotele (od 200 zł 2 os./noc – przyzwoity standard),
  • kwatery prywatne (ok. 300 zł 2 os./noc – bardzo dobry standard),
  • kempingi (drewniana przyczepa od 570 zł 4 os./noc – dobry standard),
  • pola namiotowe (cen za samo pole to ok. 50 zł od osoby).

hotel-paryz-breakplan

Największą popularnością wśród turystów cieszą się paryskie hostele. Ich cena często uzależniona jest od lokalizacji, ale warto pamiętać, że metro działa bardzo sprawnie, więc oszczędzając na pokoju nie musicie rezygnować z radości zwiedzania. Coraz popularniejsze stają się także wynajmy prywatnych mieszkań, jest to świetne rozwiązanie, zwłaszcza dla rodzin lub grup znajomych. Oferowane kwatery są zazwyczaj na wysokim poziomie, zadbane i czyste – wszystko można wcześniej zweryfikować w Internecie.

Hotele w Paryżu polecane są tym, którzy lubią czuć się w podróży komfortowo i nie zależy im na najniższej cenie, choć szukając okazji, można czasem znaleźć pokój hotelowy o wiele tańszy niż kwatera w hostelu. Szukajcie, a znajdziecie ;). I tu z pomocą przychodzimy my :). Zajrzyjcie do wyszukiwarki noclegów a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktujcie się z nami przez formularz kontaktowy lub fanpage na Facebooku.

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak, aby Wasza podróż była niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.