Barcelona

BarcelonaInne

Niebezpieczeństwa

Poważnym problemem w Barcelonie jest kradzież kieszonkowa. Najwięcej kradzieży notuje się w centrum miasta, środkach transportu publicznego i wokół głównych atrakcji turystycznych. Bądźcie ostrożni, pilnujcie swoich wartościowych rzeczy. Jeśli zostaniecie okradzeni, koniecznie zgłoście ten fakt na policję, jest duże prawdopodobieństwo odzyskania własności. Przezorny zawsze ubezpieczony! Nie zamartwiajcie się na zapas, tylko wykupcie ubezpieczenie u naszego partnera na tej stronie.

 


Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.