Mediolan

MediolanGdzie spać?

Gdzie spać?

neviglio grande noca mediolan 640x427Jak przystało na jeden z najpopularniejszych celów turystycznych we Włoszech, Mediolan oferuje mnóstwo możliwości noclegu. Marzy się Wam wypasiony hotel? Bez problemu znajdziecie tu 4- i 5-gwiazdkowe hotele, w których ceny pokoju dwuosobowego na dobę przekraczają 1000 PLN. Jeśli nie macie tak wygórowanych wymagań, to godne polecenia są hostele, gdzie przenocujecie już za około 50 PLN za osobę za dobę (tak niska cena dotyczy jednak pokoi wieloosobowych, co oznacza, że wykupujecie łóżko, a w tym samym pokoju zostaną zakwaterowane obce osoby). Ceny za nocleg w hostelowym prywatnym pokoju 2-3 osobowym to koszt wielkości 150 PLN za noc. Oczywiście pomiędzy tymi skrajnymi możliwościami istnieje też wiele opcji pośrednich – za nocleg w hotelach 3-gwiazdkowych zapłacicie około 300-400 PLN za pokój dwuosobowy. Miejscowi oferują nocleg w swoim mieszkaniu lub pokoju, często z dostępem do kuchni. Ceny bywają bardzo atrakcyjne, czasem lepsze niż w hostelach i hotelach. Pamiętajcie jednak, żeby przed przyjazdem dogadać się z właścicielem, gdzie i o której możecie odebrać klucze. Nie chcecie przecież nocować pod chmurką…
     Noclegi, które według internautów są godne polecenia, a przy tym mają rozsądną cenę (około 50 euro za pokój 2-osobowy za noc) to: Milan House, Appartamento Aspromonto, Milano 71 Apartments oraz Affittacamere Seveso.
    Marzy Wam się podróż do Mediolanu, ale brakuje Wam chęci na planowanie podróży? Zostawcie to nam. Pomożemy zorganizować Waszą podróż do wymarzonego miejsca zupełnie za darmo! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Jeśli jednak wolicie sami poszukać noclegu, biegniemy z pomocą naszej wyszukiwarki noclegów, która zawiera wszystkie najkorzystniejsze oferty w jednym miejscu :).

 


„Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak aby Wasza podróż została niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.