Rzym

RzymGdzie spać?

Gdzie spać?

W Rzymie, jak przystało na stolicę i niezwykle popularny turystycznie kierunek, cinque terre rzym 1058x700znajdziecie szeroką ofertę zarówno hotelarską, jak i wynajmu apartamentów. Ceny wahają się od 300 do 500 zł/os. za noc. Szukacie nieco tańszej opcji? Blisko centrum znajduje się kilka dobrych hosteli.

Jeśli wybieracie się przede wszystkim do Watykanu, możecie zapukać do sióstr zakonnych lub domów pielgrzyma – w Rzymie i okolicach znajduje się parę takich miejsc. Noclegi są tanie, od ok. 76 zł/os. Jednym z takich miejsc jest Dom Polski Jana Pawła II mieszczący się przy ulicy Via Cassia 1200 w Rzymie.

 

Brzmi zachęcająco? W poszukiwaniu i rezerwacji noclegów pomoże nasza wyszukiwarka noclegów. Możecie również skorzystać z naszej bezpłatnej pomocy przy zorganizowaniu Waszego wymarzonego wyjazdu. Wystarczy się z nami skontaktować przez maila (rezerwacje@breakplan.com) lub na Facebooku. Więcej informacji znjdziecie na tej stronie.

 


 „Przez żołądek do serca” – sprawdźcie w rozdziale „Jedzenie i napoje” co i gdzie jeść i pić, będąc na miejscu, tak aby Wasza podróż została niezapomniana nie tylko ze względu na walory wizualne.

Staramy się, aby ten rozdział przewodnika był dla Was wartościowy i NIESAMOWICIE BARDZO MOCNO zależy nam na Waszej opinii. Prosimy Was – wyraźcie ją korzystając z przycisku „Szepnij nam do ucha”. Nawet najkrótsza i najprostsza informacja się liczy: „Podoba mi się” lub „Co Wy w ogóle robicie, zmieńcie branżę”. W ten sposób pomożecie nam rozwijać się dla Was – kontynuować to, co jest dobre i poprawiać to, co Wam się nie spodoba.

Jeśli widzicie potencjał w tym, co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.pl? Prosimy Was, jeśli ten darmowy przewodnik, który przeczytaliście ma dla Was wartość, udostępnijcie go na fejsie i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele godzin pracy nad przewodnikiem, żebyście mogli go przeczytać zupełnie za darmo, ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.