Co znajdziecie na tej stronie? (1 dzień)Wprowadzenie

Wprowadzenie

Jeśli czytacie teraz ten artykuł, to oznacza, że udało Wam się znaleźć stronę z gotowymi programami wycieczek. Wkrótce na tej stronie zaroi się od wielu, przygotowanych specjalnie dla Was gotowych planów zwiedzania konkretnych miejsc na świecie. Powiemy Wam krok po kroku co warto zobaczyć w danym miejscu, od czego najlepiej zacząć i na czym skończyć. Ponadto wskażemy, jak najlepiej się przemieszczać w trakcie dnia zwiedzania, gdzie najlepiej zjeść, co ze sobą zabrać. Krótko mówiąc - wszystko macie od nas na tacy. Wy skupcie się na zwiedzaniu i relaksowaniu, a planowanie zostawcie nam :)

Na razie nic tutaj nie ma tylko dlatego, że dopiero co nasza strona została otwarta dla Was i wszystkich zainteresowanych. Ciągle pracujemy nad pewnymi elementami strony zanim zdecydujemy się rozpocząć jej promocję.

W międzyczasie zachęcamy Was gorąco do eksploracji tego, co już można znaleźć na portalu. Znajdziecie tutaj dziesiątki przewodników po różnych krajachregionach i miastach. Oprócz tego znajdziecie wiele szczegółowych informacji na temat przeróżnych atrakcji turystycznych z całego świata. Są to nie tylko ciekawostki, opisujące te atrakcje, ale również cała masa przydatnych informacji - na przykład gdzie określona atrakcja dokładnie się znajduje, ile kosztuje wstęp, jakie są godziny otwarcia itd.

Na stronach dostępnych pod zakładką "Inspiracje" znajdziecie oprócz "Programów wycieczek" również:

  • pomysły na podróż, czyli różne artykuły, które pomogą Wam zainspirować się i dowiedzieć czegoś, co może pomóc Wam podjąć decyzję odnośnie Waszej kolejnej podróży. Podpowiemy, gdzie pojechać w lato i na zimę. Gdzie pojechać na ferie i w wakacje. Gdzie się się wybrać na podróż poślubną, gdzie są najlepsze plaże na świecie, jakie są najpopularniejsze kierunki na City Break. I wiele, wiele innych!
  • artykuły, czyli najróżniejsze rozmaite różności o podróżowaniu! Tutaj znajdziecie nowinki i ciekawostki podróżnicze prosto od Breakplan.com!
  • fotogalerie, czyli piękne fotografie miejsc, w których byliście lub planujecie być! 

Oprócz tego, na Breakplan.com znajdziecie najlepsze oferty tanich lotów, noclegów i wycieczek z popularnych serwisów. Już nigdy więcej nie musisz przeglądać trzech różnych stron internetowych w poszukiwaniu najlepszych ofert - po co to robić, skoro wszystkie te oferty znajdziecie u nas, w jednym miejscu? Sprawdźcie zakładkę "Okazje cenowe", jeśli nie wierzycie!

Jeśli widzicie potencjał w tym co robimy, to nie trzymajcie tego dla siebie. Pomóżcie nam dalej budować ten portal, zwiększając dotarcie do innych osób, którym publikowane przez nas artykuły mogą pomóc w planowaniu podróży. Może jest wśród Waszych znajomych ktoś, komu warto podać adres www.breakplan.com? Prosimy Was, jeśli to, co robimy ma dla Was wartość, powiedzcie o nas znajomym i polubcie nasz profil – nic nie tracicie, a nam da to dowód, że wiele lat pracy włożonych w ten portal ma sens i warto dalej się rozwijać.

Z góry Wam dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia i życzymy wymarzonej podróży.